کلینیک مغز و اعصاب و روان

کیفیت و دقت تشخیص در کلینیک مغز و اعصاب صدر، به دلیل دارا بودن پزشکان متخصص و تجهیزات حرفه‌ای پزشکی، بسیار بالا است. اگر اختلال‌های مربوط به مغز و اعصاب و روان، در بهترین کلینیک مغز و اعصاب و روان تهران دنبال شود، شانس بهبودی و کاهش آسیب آن در بدن بیشتر است. 

فعالیت‌های روزمره ما به شکل مستقیمی با عملکرد مغز و سایر اعضا بدن ارتباط دارد. هرگونه اختلالی در عملکرد مغز، منجر به آسیب عملکرد بدن می‌شود. پس بدیهی است که بدن ما، این ماشین پیچیده و جالب، با فعالیتی فوق‌ حرفه‌ای می‌تواند همه چیز را کنترل کند. محصول نهایی این عملکرد دقیق، سلامت جسم و روان است.

اختلالات مغزی، منجر به کاهش کیفیت سلامتی می‌شود. در چنین شرایطی برای بهبود اوضاع، باید به متخصص اعصاب و روان مراجعه کنید. آشنایی با بخش‌های مختلف کلینیک مغز و اعصاب تهران مجتمع پزشکی صدر، می‌تواند ذهنیت شما را برای شروع درمان آماده کند. اگر بخواهید در بهترین کلینیک مغز و اعصاب تشخیص و درمان را آغاز کنید، بهترین تصمیم در جهت سلامت خودتان را گرفته‌اید و هیچ نیازی به استرس یا نگرانی ندارید.

در ادامه به شرح خدمات تخصصی در کلینیک مغز و اعصاب و روان صدر، بهترین کلینیک مغز و اعصاب تهران می‌پردازیم.

خدمات قابل ارائه در بهترین کلینیک مغز و اعصاب تهران

مراکز مختلفی برای انجام تست‌های تشخیصی مغز و اعصاب در تهران وجود دارند. تجمیع تمامی خدمات مربوط به مغز و اعصاب و روان در یک کلینیک جامع و تخصصی، درمان را برای مراجعه کنندگان آسان می‌کند. شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به کلینیک مغز و اعصاب مجتمع صدر در شمال تهران، تمامی کارهای تشخیصی و درمانی را یک جا انجام دهید. در ادامه به جزئیات خدمات کلینیک مغز و اعصاب و روان اشاره می‌کنیم.

درمان اختالالت روانشناختی

توجه به سلامت روان به اندازه سلامت جسم اهمیت دارد. تشخیص اختلالات روانشناختی تاثیر بسیار زیادی بر درمان بیماری‌های جسمی می‌گذارد. به همین جهت توصیه می‌شود بلافاصله با بروز اختلالات در ذهن و روان، جهت تشخیص و درمان اقدام کنید. چرا که تاثیرات مستقیم هرگونه مشکلات روحی، بر روی عملکرد بدن قطعی و اثبات شده است.

تشخیص به موقع و دقیق مهم‌ترین گام برای درمان بیماری‌های روانشناختی است. پس سعی کنید برای درمان، به پزشک متخصص باتجربه‌ای مراجعه کنید. مجتمع پزشکی صدر، با دارا بودن پزشکان باتجربه و متخصص در زمینه اختلالات روحی روانی و همچنین در اختیار داشتن جدیدترین دستگاه‌های تشخیصی و درمانی، بهترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید.

درباره بخش

پزشکان بخش

دکتر اوحدی

دکتر بابایی

اطلاعات

مکان

طبقه 

شماره تلفن

79184000 – 021

تعداد پزشک

2 پزشک

متخصص مغز و اعصاب

نوار عصب عضله

عضلات برای ارسال پیام‌های حسی و حرکتی به مغز، نیازمند تولید امواج الکتریسیته هستند. این اقدام گاهی به دلیل بروز بیماری‌های زمینه‌ای یا آسیب به اعصاب بدن، دچار مشکل می‌شود. پزشک متخصص با معاینه بیمار، نیاز به بررسی عصب‌ها را احساس کرده و درخواست نوار عصب عضله می‌نماید.

در این شرایط جهت بررسی دقیق‌ و ارزیابی مطلوب از شرایط عصب‌ها، باید به بهترین کلینیک مغز و اعصاب تهران یا شهر خود مراجعه کنید تا از کیفیت این ارزیابی مطمئن باشید. در مجتمع پزشکی صدر می‌توانید این خدمات را دریافت کنید و با خیالی آسوده از دقت نتیجه آن، مطمئن باشید.

بیوفیدبک

بیوفیدبک (Biofeedback) یکی از تکنیک‌های مکمل درمان محسوب می‌شود که معمولا استفاده از آن موجب افزایش بهبود کیفیت عملکرد بدن می‌گردد. در بیوفیدبک، عملکرد عضلات بدن و انقباضات آن مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

فیدبک حاصل از این بررسی، توسط دستگاه‌های پیشرفته به شکل بوق یا نور نشان داده می‌شود. با کمک این دستگاه می‌توان فرد را نسبت به کنترل ماهیچه‌ها آگاه‌تر کرد. متخصص مغز و اعصاب با تشخیص نیاز به بررسی و آگاهی در خصوص ماهیچه‌ها، استفاده از بیوفیدبک را توصیه می‌کند.

نوروفیدبک

درک عملکرد مغز با کمک ثبت امواج آن، یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های ارزیابی در نوروفیدبک است. با کمک نوروفیدبک می‌توان امواج مغز را بررسی کرد.

برای انجام نوروفیدبک، تعدادی الکترود یا حسگر بر روی سر نصب می‌شود تا عملکرد مغز ارزیابی شود. درمانگر با نمایش فیلم یا بازی، واکنش‌های مغزی را ثبت و فرد مراجعه کننده را از روند آن آگاه می‌کند. معمولا روند درمانی زمانی آغاز می‌شود که فرد تلاش می‌کند تا امواج مغزی را کنترل کند. این تلاش با نمایش چراغ سبز، کاهش بوق دستگاه یا مواردی به این شکل نشان داده می‌شود.

اثرگذاری نوروفیدبک برای درمان بیماری‌های روحی روانی، زمانی بالا است که بتوانید در بهترین کلینیک مغز و اعصاب تهران یا شهر خود، درمان را دنبال کنید. بهتر است بدانید که عملکرد متخصص مغز و اعصاب در کنار تکنولوژی دستگاه، اهمیت زیادی دارد.

تحریک اکتریکی مغز

خوشبختانه تکنولوژی در زمینه پزشکی به کمک ما آمده است تا بسیاری از اختلالات مغزی را درمان کنیم. استفاده از روش تحریک الکتریکی مغز به روش TDCS، می‌تواند راه درمان بسیاری از بیماری‌های مغزی مثل شیدایی، پارکینسون و بازتوانی مغز بعد از آسیب‌هایی مثل ضربه یا سکته مغزی باشد.

تحریک الکتریکی مغز، امری حساس و تخصصی است که باید در بهترین کلینیک مغز و اعصاب تهران یا شهرستان‌ها دنبال درمان باشید تا نتیجه عالی بگیرید. عملکرد متخصص اعصاب در کنار تکنولوژی نوین دستگاه، می‌تواند بهترین نتیجه درمانی را برای شما داشته باشد.

نوار مغزی

نوار مغزی یا الکتروانسفالوگرافی (Electroencephalography)، کمک مهمی به پزشکان و متخصصان در درمان بیماری‌ها کرده است. نوار مغزی، فعالیت‌های الکتریکی مغز را مورد ارزیابی قرار داده و نتیجه را به شکلی قابل درک برای پزشکان ثبت می‌کند. نصب الکترودها بر روی مغز، اولین گام برای شروع انجام نوار مغزی است.

استفاده از این روش در کلینیک مغز و اعصاب تهران مجتمع صدر، نتیجه‌ای دقیق و قابل استناد دارد. معمولاً پزشکان برای دقت انجام نوار مغزی توصیه می‌کنند تا به مراکز معتبر و مجهز مراجعه کنید.

تحریک مغناطیسی مغز

تحریک مغناطیسی مغز یا TMS یکی از روش‌های درمانی برای کنترل اختلالات روحی روانی است. درواقع، با انجام تحریک مغناطیسی مغز توسط دستگاه، می‌توان عملکرد نواحی مختلف از مغز را تحریک کرد. استفاده از دستگاه‌های پیشرفته در کنار پزشک متخصص و حرفه‌ای، از مهم‌ترین پارامترهای اثرگذار در نتیجه این اقدام است.

بهترین کلینیگ مغز و اعصاب

نقشه مغزی

نقشه مغزی یا الکتروانسفالوگرافی کمی (QEEG) یکی از روش‌های عالی برای درک عملکرد مغز و مقایسه آن با یک مغز استاندارد و سالم در شرایط مشابه است. با کمک نقشه مغزی می‌توان درک صحیحی از شرایط مغز و فرکانس‌های آن داشت. با نقشه مغزی، فرکانس‌های اصلی مغز مثل آلفا، تتا، دلتا، بتا و بتای بالا، در یک نقشه توپوگرافیک به شکل خروجی ارائه می‌شود.

تحلیل این نقشه معمولاً توسط متخصص مغز و اعصاب انجام می‌شود. اگر بخواهید بهترین نتیجه از بررسی مغز مشاهده کنید، باید به بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران یا شهر خود مراجعه کنید و از تخصص یا تجربه پزشک آگاه و مطمئن باشید.

متخصص مغز و اعصاب

تخصص مغز و اعصاب یا نورولوژی، گرایشی تخصصی از پزشکی است که توانایی تشخیص، مطالعه و درمان بیماری‌های مربوط به مغز و سیستم عصبی را دارا است.

نتیجه نوار مغزی، نقشه مغزی و نوار عصب عضله، از جمله آزمایشات تشخیصی است که موجب می‌شود دکتر مغز و اعصاب، تشخیص دقیق و بی‌ عیب و نقصی داشته باشد. هرچه نتیجه آزمایشات دقیق‌تر باشد، تشخیص پزشک نیز مطلوب‌تر خواهد بود.

استفاده از سایر خدماتی که در بهترین کلینیک مغز و اعصاب تهران وجود دارد نیز، بخش مهمی از درمان محسوب می‌شود. شما با مراجعه به مجتمع پزشکی صدر، می‌توانید تحت نظر بهترین متخصصین مغز و اعصاب قرار گرفته و از تمامی خدمات تشخیصی و درمانی استفاده کنید.

متخصص اعصاب و روان

مراجعه به متخصصین اعصاب و روان، می‌تواند کیفیت زندگی افراد را دچار تحول کند. درمان اختلالات روحی روانی، مهم‌ترین اقدامی است که توسط متخصص اعصاب و روان انجام می‌شود. شما باید برای درمان مشکلات روحی، به روانپزشک یا همان متخصص اعصاب و روان مراجعه کنید.

در مجتمع پزشکی صدر، متخصصین اعصاب و روان با کمک روش‌های درمانی که در کلینیک مغز و اعصاب ارائه می‌شود، بهترین روند تشخیص و درمان را توصیه می‌کنند. شما نیز می‌توانید برای مشاهده بهترین نتیجه از روند درمان‌تان، به مجهزترین کلینیک مغز و اعصاب تهران مراجعه کنید.

مقالات زیر را از دست ندهید

ارتباط با ما 

تهران، اتوبان صدر، ابتدای خیابان قلندری جنوبی، پلاک 21

79184000 – 021

info@sadr-mc.com