کلینیک زنان و نازایی

تشخیص به موقع بیماری‌های زنان، انجام چکاپ‌های لازم و درمان به‌موقع نازایی، از جمله موضوعات مهمی است که در بهترين کلينيک زنان و نازايی باید آن را دنبال کنید. کلینیک زنان و زایمان و نازایی مجتمع پزشکی صدر با بهره مندی از بهترین امکانات، جراحان و متخصصان زنان و نازایی، انواع خدمات درمانی زنان و نازایی را ارائه می‌دهد.  

توجه به سلامتی در خانم‌ها یکی از مهم‌ترین وظایفی است که باید آن را جدی بگیرند. چکاپ‌های به‌موقع در کنار رصد شرایط جسمانی موجب می‌شود تا ریسک ابتلا به بیماری‌های خاص کاهش پیدا کند. از سوی دیگر سلامت زنان در دوران بارداری و تولید مثل، موضوع مهم دیگری است که باید تحت نظر کلینیک زنان و نازایی دنبال شود.

به یاد داشته باشید که مراجعه به بهترين کلينيک زنان و نازايی شمال تهران به نام کلینیک صدر، می‌تواند نتیجه مطلوبی در تشخیص و درمان شما داشته باشد.

در ادامه، به خدمات و نکات مهم جهت مراجعه به کلینیک زنان و نازایی مجتمع پزشکی صدر اشاره می‌کنیم.

منظور از کلینیک زنان، زایمان و نازایی چیست؟

ساختار بدن خانم‌ها در مقایسه با آقایان متفاوت است. همین تفاوت موجب می‌شود تا کلینیک زنان و نازایی به شکلی تخصصی در این حوزه فعالیت کند. معمولا تشخیص به موقع بیماری‌ها و دقت آزمایشات مختلف زنان، موجب می‌شود تا کیفیت سلامتی افزایش پیدا کند.

برای اطمینان از نتایج چکاپ‌های سالانه، باید به بهترين کلينيک زنان و نازايی شمال تهران مراجعه کنید. خدمات قابل ارائه در بهترين کلينيک زنان و نازايی شمال تهران در مجتمع پزشکی صدر، تا حدی تخصصی است که پاسخگوی تمامی نیازهای شما است.

در کلینیک زنان و نازایی، می‌توانید به پزشک متخصص زنان مراجعه و هرگونه مشکل خود را بررسی کنید. انجام چکاپ‌های مختلف و آزمایشات تشخیصی، یکی از مهم‌ترین خدماتی است که باید در بهترين کلينيک زنان و نازايی شمال تهران یا مناطق دیگر به دنبال آن باشید. در برخی مواقع، پروسه درمان نیاز به انجام جراحی را اعلام می‌کند.

اگر روند تشخیص و درمان در بهترين کلينيک زنان و نازايی دنبال شود، می‌توانید برای انجام جراحی نیز، به خدمات همین کلینیک مراجعه کنید. یادتان باشد که کیفیت خدمات در کنار تخصص پرسنل فعال در کلینیک، می‌تواند بهترین نتیجه را برای‌ شما داشته باشد.

خدمات کلینیک زنان، زایمان و نازایی مجتمع پزشکی صدر تهران

خدماتی که در کلینیک زنان، زایمان و نازایی ارائه می‌شود، براساس کیفیت و تخصصی بودن کلینیک متفاوت است. در برخی کلینیک‌ها، این خدمات محدود به نمونه‌برداری‌های ساده، ویزیت پزشک متخصص و دستگاه‌هایی مثل سونوگرافی است. درحالی‌که این خدمات در مجتمع پزشکی صدر، بهترين کلينيک زنان و نازايی شمال تهران به‌گونه‌ای کامل و جامع ارائه می‌شود. ضرورت دنبال کردن پروسه تشخیص و درمان، در بهترين کلينيک زنان، نازايی و زایمان به شدت اهمیت دارد. چرا که اشتباه تشخیصی یا درمان نامناسب می‌تواند آسیب جدی به سلامت فرد یا نوزاد وارد کند.

در ادامه لیست خدماتی که توسط پزشکان و متخصصان کلینیک زنان و نازایی و زایمان مجتمع صدر ارائه می‌شود به صورت خلاصه ذکر شده است.

درباره بخش

پزشکان بخش

دكتر سها ميررضا

دکتر میر رضا

اطلاعات

مکان

طبقه سوم

شماره تلفن

79184000 – 021

تعداد پزشک

3 پزشک

روزهای کاری

یک شنبه

دوشنبه

سه شنبه

 بهترین کلینیک زنان و نازایی شمال تهران

اقدامات مربوط به ناباروری

معمولا یکی از مهم‌ترین و ارزشمند‌ترین خدمات در کلینیک زنان و نازایی، خدمات مربوط به ناباروری (Infertility) است. معمولا اختلال‌هایی که در دستگاه تناسلی و تولید مثل وجود دارد، می‌تواند یکی از علل شایع ناباروری در زنان باشد. تشخیص به‌موقع و دقیق علت ناباروری، وظیفه‌ای است که بر عهده پزشک متخصص در کلینیک زنان و نازایی است. برای دستیابی به بهترین تشخیص در این زمینه، باید حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. مجتمع پزشکی صدر با دارا بودن بهترين کلينيک زنان و نازايی در شمال تهران می‌تواند تشخیص دقیقی از علل ناباروری ارائه کند.

بعد از این مرحله، نوبت به اقدامت لازم جهت درمان می‌رسد. خوشبختانه کلینیک زنان و نازایی صدر، تمامی خدمات درمانی را پوشش می‌دهد. فاز مهم بعد از درمان اختلالات رایج در دستگاه تولید مثل خانم‌ها، شروع درمان به روش IVF و IUI است. معمولا این روش‌ها برای ایجاد جنین و لقاح مورد استفاده قرار می‌گیرند. دقت انجام IVFو IUI، اهمیت زیادی دارد. پس باید حتماً نسبت به انتخاب کلینیک و پزشک متخصص دقت بسیار زیادی داشته باشید.

بررسی و درمان عفونت های مقاربتی

یکی از مشکلات رایج در بین خانم‌ها خصوصا بعد از تاهل و برقراری رابطه جنسی، عفونت‌های مقاربتی است. این عفونت‌ها موجب سوزش، خارش، افزایش ترشح و بوی بد می‌شوند. درمان آن اولویت مهمی برای سلامت جنسی و فردی است.

خوشبختانه کلینیک زنان و نازایی صدر، با در اختیار داشتن پزشکان متخصص و باتجربه در این زمینه بهترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید.

غربالگری سرطان

چکاپ‌های سالیانه یکی از مهم‌ترین کارهایی است که خانم‌ها باید به شکل جدی آن را دنبال کنند. دقت این غربالگری خصوصاً در افراد با سابقه ژنتیکی سرطان، باید بسیار بالا باشد. به همین دلیل محل مراجعه برای تشخیص و بررسی اهمیت زیادی دارد.

اگر دسترسی به کلینیک زنان و نازایی در شمال تهران دارید، حتما برای این غربالگری به مجتمع پزشکی صدر مراجعه کنید.

جراحی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی

جراحی لاپاراسکوپی، یکی از روش‌های رایج برای در آوردن کیست‌های تخمدان، تشخیص و درمان اندومتریوز، تشخیص و ازبین بردن چسبندگی‌ها و در آوردن فیبروم رحم محسوب می‌شوند. شما به راحتی از همین طریق می‌توانید جراحی‌های باز را با کم‌ترین آسیب و تهاجم انجام دهید. دقت عملکرد جراح زنان در جراحی لاپاراسکوپی اهمیت زیادی دارد.

برداشتن رحم یا هیسترکتومی نیز، به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که لاپاراسکوپی هیستروسکوپی یکی از آن‌ها است.

سعی کنید برای چنین اقدامانی، به بهترین کلینیک زنان و نازایی شمال تهران یا منطقه خود مراجعه کنید تا بدون آسیب جانبی جراحی خوبی داشته باشید.

جراحی لاپاراسکوپی در بهترین کلینیک زنان و نازایی

برداشتن کیست های تخمدان

یکی از اقداماتی که در کلینیک زنان و نازایی انجام می‌شود، برداشتن کیست‌ های تخمدان است. کیست تخمدان (Ovarian Cysts) به علل مختلفی تشکیل می‌شود و در اکثر مواقع با درمان دارویی بهبود پیدا می‌کند. اما در بعضی مواقع، نیاز به انجام جراحی برای این‌کار وجود دارد. در چنین شرایطی باید به متخصص مطمئن مراجعه کنید تا برای برداشتن کیست تخمدان اقدام کند.

جراحی اندومتریوز

اندومتریوز (Endometriosis) یکی از بیماری‌های ناحیه لگن و رحم در خانم‌ها است. دردهای لگن در بین خانم‌ها، از علائم بروز اندومتریوز است. بافت اندومتریوز در داخل رحم به‌طور طبیعی وجود دارد. گاهی این بافت‌ها در ناحیه لگن رشد می‌کنند و فرد را دچار دردهای شدید و مشکلات متعددی می‌کنند. در چنین شرایطی توصیه می‌شود که جراحی اندومتریوز در کلینیک تخصصی و مجهز انجام شود.

برداشتن فیبروم

فیبروم رحم (Uterine fibroids) توده‌هایی با ابعاد مختلف هستند که درون رحم رشد می‌کنند. این توده‌ها غیرسرطانی هستند و معمولا اگر درد یا مشکل خاصی ایجاد نکنند، نیازی به برداشتن آن وجود ندارد. اما درصورتی که درد، خون‌ ریزی، لکه بینی، قاعدگی شدید و ناباروری وجود داشته باشد، باید برای جراحی آن اقدام کنید.

برداشتن فیبروم نیز، باید در مرکز تخصصی و معتبری انجام شود تا هیچ عارضه‌ای در فرد ایجاد نگردد. این اقدام معمولا در کلینیک زنان و نازایی زیر نظر جراح متخصص انجام می‌شود.

برداشتن پولیپ رحم

پولیپ (Polyp) بافت‌های گوشتی است که در داخل رحم رشد می‌کند. این ناحیه مرکز وقوع رویدادهای مرتبط به باروری است. پس بدیهی است که وجود پولیپ می‌تواند اختلالاتی در قائدگی، درد و همچنین باروری ایجاد کند. به همین دلیل پزشک متخصص زنان، تشخیص به برداشتن پولیپ رحم می‌دهد. در چنین شرایطی عمل جراحی بهترین اقدام برای این‌کار است.

بررسی دردهای قاعدگی و دردهای لگن

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که خانم‌ها به دلیل آن به پزشک زنان مراجعه می‌کنند، وجود دردهای قاعدگی و دردهای لگن است. برای تشخیص مشکل اصلی که عامل ایجاد درد در این نواحی است، باید به دکتر زنان مراجعه کنید. درمان‌های دارویی و تهاجمی، صرفا با تشخیص صحیح تعیین می‌شود. پس حتماً با مراجعه به متخصص زنان و همچنین انجام تست‌های تشخیصی و تصویربرداری‌های لازم، این پروسه را تکمیل کنید.

پیشنهاد می‌کنیم جهت اطمینان از نتیجه دقیق، به کلینیک زنان و نازایی صدر در شمال تهران مراجعه کنید.

برداشتن کیست درموئید یه روش لاپاراسکوپی

کیست مویی یا کیست درموئید یکی از مشکلات شایع در بین خانم‌ها است. معمولا بروز این مشکل با اختلال در قاعدگی، دردهای زیر دل و عدم بارداری به روش طبیعی بروز می‌کند. دکتر زنان با انجام تست‌های لازم و همچنین تصویربرداری پزشکی توسط سونوگرافی در کلینیک زنان و نازایی، تشخصی نهایی را انجام می‌دهد. بعد از این مرحله، باید فاز درمان آغاز گردد. در چنین شرایطی معمولا اگر تشخیص دقیق باشد، پزشک انجام جراحی را توصیه می‌کند. جراحی معمولا به روش لاپاراسکوپی انجام می‌شود تا کم‌ترین جراحت را داشته باشد.

جهت دستیابی به بهترین نتیجه از جراحی، باید به متخصص و جراح زنان مراجعه کنید. همچنین می‌توانید روند درمان را در کلینیک زنان و نازایی مجتمع پزشکی صدر در شمال تهران دنبال کنید.

برداشتن سپتوم رحم

سپتوم رحم (Uterine Septum) یا رحم دیواره دار، یکی از مشکلات شایع در بین برخی زنان است که به‌صورت مادرزادی در آن‌ها وجود داشته است. سپتوم رحم هیچ علائمی ندارد، اما رحم را به دو قسمت تقسیم می‌کند. بدیهی است که با این شرایط، فرد در بارداری دچار مشکل و اختلال می‌شود. همین موضوع سبب می‌شود تا بعد از احساس مشکل در روند بارداری، جهت تشخیص و درمان اقدام کنند. عمل برداشتن سپتوم رحم، باید توسط پزشک متخصص در کلینیک زنان و نازایی انجام شود.

مقالات زیر را از دست ندهید

ارتباط با ما 

تهران، اتوبان صدر، ابتدای خیابان قلندری جنوبی، پلاک 21

79184000 – 021

info@sadr-mc.com